Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
MSL Muži I.
MSL Muži II.
MSK_OLK Starší žáci
Zimní turnaje st. žáků
MSK_OLK Mladší žáci
MSK_OLK Starší žačky
Starší žáci II
Mladší žáci II
Mladší žačky II
Starší žáci II - jaro
Rozpis soutěže
jarní část
Mladší žáci II - jaro
Mladší žačky II - jaro
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Starší žáci II - jaro
1 část - 1. kolo
nezadáno
16:00
OD001
TJ Sokol Centrum Haná B
-
TJ Cement Hranice
Adéla Kummerová
,
Jiří Lép
,
8.3.2020
10:00
OD002
Handball club Olomouc 1966 B
-
SK Žeravice
Roman Filipec
,
Tomáš Pernička
,
1 část - 2. kolo
nezadáno
14:00
OD003
TJ Cement Hranice
-
SK Žeravice
Kryštof Klvaňa
,
nezadáno
10:30
OD004
TJ Sokol Centrum Haná B
-
Handball club Olomouc 1966 B
Martin Hlavinka
,
Matěj Přikryl
,
1 část - 3. kolo
nezadáno
11:00
OD005
Handball club Olomouc 1966 B
-
TJ Cement Hranice
Tomáš Hofírek
,
Marek Procházka
,
nezadáno
17:30
OD006
SK Žeravice
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Petr Ochmann
,
Adam Smahel
,
2 část - 4. kolo
nezadáno
16:30
OD007
TJ Cement Hranice
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Tomáš Pernička
,
Marek Tůma
,
nezadáno
15:30
OD008
SK Žeravice
-
Handball club Olomouc 1966 B
Michaela Krobothová
,
2 část - 5. kolo
nezadáno
10:30
OD009
SK Žeravice
-
TJ Cement Hranice
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
nezadáno
14:00
OD010
Handball club Olomouc 1966 B
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Jiří Lép
,
Ladislav Planka
,
2 část - 6. kolo
nezadáno
14:00
OD011
TJ Cement Hranice
-
Handball club Olomouc 1966 B
Michaela Krobothová
,
Roman Smékal
,
nezadáno
08:45
OD012
TJ Sokol Centrum Haná B
-
SK Žeravice
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
3 část - 7. kolo
nezadáno
16:30
OD013
TJ Sokol Centrum Haná B
-
TJ Cement Hranice
Kryštof Klvaňa
,
Filip Novák
,
nezadáno
12:00
OD014
Handball club Olomouc 1966 B
-
SK Žeravice
Patrik Galus
,
Marek Procházka
,
3 část - 8. kolo
nezadáno
12:30
OD015
TJ Cement Hranice
-
SK Žeravice
Martin Hlavinka
,
Erik Kašpar
,
nezadáno
08:45
OD016
TJ Sokol Centrum Haná B
-
Handball club Olomouc 1966 B
Jiří Kräuter
,
Iva Ulrychová
,
3 část - 9. kolo
nezadáno
09:00
OD017
Handball club Olomouc 1966 B
-
TJ Cement Hranice
Adéla Kummerová
,
nezadáno
10:00
OD018
SK Žeravice
-
TJ Sokol Centrum Haná B
Kryštof Klvaňa
,
Filip Novák
,
4 část - 10. kolo
4 část - 11. kolo
4 část - 12. kolo
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.