Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
MSL Muži I.
MSL Muži II.
MSK_OLK Starší žáci
Rozpis soutěže
MSK_OLK Starší žáci
Zimní turnaje st. žáků
MSK_OLK Mladší žáci
MSK_OLK Starší žačky
Starší žáci II
Mladší žáci II
Mladší žačky II
Starší žáci II - jaro
Mladší žáci II - jaro
Mladší žačky II - jaro
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Tomáš Augustin
SKH Polanka n. O.
1
Aleš Čáp
Házená Velká Bystřice
1
Tomáš Čížek
HCB Karviná A
1
Jiří Hampl
TJ Sokol Centrum Haná
1
Alex Heibel
TJ Tatran Litovel
1
Jan Kobliha
Házená Velká Bystřice
1
Jan Korsa
TJ Sokol Centrum Haná
1
Matěj Kresta
Pepino SKP Frýdek-Místek A
1
Filip Lariš
KH Kopřivnice
1
Kryštof Novák
Sokol Ostrava
1
Roman Pavol
Sokol Ostrava
1
Ondřej Pečinka
SKH Polanka n. O.
1
Lukáš Ručka
Pepino SKP Frýdek-Místek A
1
Vojtěch Schaffner
Házená Velká Bystřice
1
Adam Skýpala
Pepino SKP Frýdek-Místek A
1
Adam Škopek
Pepino SKP Frýdek-Místek A
1
Miroslav Štýbnar
Házená Velká Bystřice
1
Kryštof Trojan
TJ Sokol Centrum Haná
1
Tomáš Vaněk
TJ Sokol Centrum Haná
1
Ondřej Vašíček
TJ Tatran Litovel
1
Vojtěch Badura
HCB Karviná A
2
Marek Černý
Handball club Olomouc 1966 A
2
Matyáš Gamon
SKH Polanka n. O.
2
Pavel Matulík
Házená Velká Bystřice
2
Jiří Papoušek
TJ Sokol Centrum Haná
2
Vojtěch Prašivka
SKH Polanka n. O.
2
Petr Provaz
TJ Sokol Centrum Haná
2
Daniel Sladovník
TJ Sokol Centrum Haná
2
Kryštof Tomek
Házená Velká Bystřice
2
Oliver Ulman
SKH Polanka n. O.
2
Šimon Blecha
Pepino SKP Frýdek-Místek A
3
Tomáš Jurík
TJ Sokol Centrum Haná
3
Marek Lešanský
Handball club Olomouc 1966 A
3
Petr Matulík
Házená Velká Bystřice
3
Tomáš Vomáčka
Handball club Olomouc 1966 A
3
Samuel Drobňák
Sokol Ostrava
4
Patrik Nakládal
TJ Sokol Centrum Haná
4
David Plaček
Handball club Olomouc 1966 A
4
Jakub Šebesta
HCB Karviná A
4
Filip Valo
Pepino SKP Frýdek-Místek A
4
Další
Předchozí kola
MSK_OLK Starší žáci - 12. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Kopřivnice
16.5. 09:00
video
online
Kopřivnice - Házená Velká Bystřice
16.5. 10:20
video
online
Ostrava - Házená Velká Bystřice
16.5. 11:40
video
online
Fr.-Místek A - Karviná A
30.5. 09:00
video
online
Karviná A - TJ Tatran Litovel
30.5. 10:20
video
online
Fr.-Místek A - TJ Tatran Litovel
30.5. 11:40
video
online
HBC Olomouc 1966 A - TJ Sokol Centrum Haná
31.5. 09:00
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Polanka
31.5. 10:20
video
online
HBC Olomouc 1966 A - Polanka
31.5. 11:40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
14
13
0
1
352 : 246
26
2
Ostrava
14
13
0
1
315 : 241
26
3
Fr.-Místek A
14
8
1
5
339 : 303
17
4
HBC Olomouc 1966 A
14
7
2
5
348 : 291
16
5
Karviná A
14
8
0
6
278 : 243
16
6
TJ Tatran Litovel
14
6
1
7
269 : 295
13
7
Polanka
14
4
0
10
251 : 288
8
8
TJ Sokol Centrum Haná
14
2
0
12
244 : 309
4
9
Házená Velká Bystřice
14
0
0
14
200 : 380
0
Tabulka střelců
Filip Foral
KH Kopřivnice
103
Václav Košťálek
Sokol Ostrava
93
David Plaček
Handball club Olomouc 1966 A
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Ošmera
KH Kopřivnice
16
Filip Foral
KH Kopřivnice
13
Sebastián Halas
Pepino SKP Frýdek-Místek A
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Klos
KH Kopřivnice
18
Ondřej Pavlík
SKH Polanka n. O.
16
Radim Krejčí
HCB Karviná A
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.